Brita Fill & Enjoy Fun 1,5l

plast
Typ
filtrační konvice

• , zakoupeno v Brita filtry

na můj vkus je voda po přefiltrovaní až moc kysela.

• , zakoupeno v Penepex

• není
    • Filtrační konvice se ve srovnání s typem Marella obtížně ovládá. Nebyl dodán návod k užití v češtině. Konvici jsem vrátil

Provedením i funkcí jsem zklamán. Doporučuji dále nenabízet k prodeji.

nevím proč mě byl tento odkaz zaslán, nikdy jsem si fialový produkt neobjednala

Objem
1.5 l
Materiál
plast
Typ
filtrační konvice

Nová filtrační konvice Brita Fun fialová o celkovém objemu 1,5 l a 1,0 l přefiltrované vody výrazně napomáhá ke zlepšení kvality pitné vody. Technologie těchto konvic redukuje obsah chloru, vodního kamene, organických nečistot, některých pesticidů a těžkých kovů, zároveň však zachovává pevné částice hořčíku a vápníku.

Konvice Brita Fun umožňují praktické plnění vodou díky výklopnému víčku. Vzhledem ke své univerzální a praktické velikosti se dají umístit do dveří chladničky. Na víčku konvice se nachází digitální indikátor výměny filtrační patrony, který upozorní na nutnost jejich výměn. Jedinečný systém MicroFlow zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky. Konvice Brita Fun lze s výjimkou víčka mýt v myčce. Součástí balení filtrační konvice Brita Fun je jeden vodní filtr Brita Maxtra+.

Firma Brita dodává filtrační konvice do více jak 70 zemí světa. Aby filtrace vody maximálně splňovala hygienické standardy každé země, vyrábí Brita rozdílné druhy filtračních patron pro různé geografické oblasti. V našem obchodě zakoupíte produkty vyrobené pouze pro Českou a Slovenskou republiku.

Výhody používání filtračních konvic:

• osvěžující a chutná voda vždy na dosah
  • lepší chuť a výraznější aroma kávy a čaje
  • výrazná finanční úspora ve srovnání s balenou vodou
  • minimální množství plastového odpadu
  • možnost 100% recyklace
  • ochrana spotřebičů před vodním kamenem
  • konec nošení těžkých balených vod

Filtrační systém Brita - filtrační patrona Maxtra+

• intenzivní předběžná filtrace - voda protéká jemným síťovým filtrem
  • iontoměničová filtrace - iontoměnič redukuje obsah vodního kamene (uhličitanovou tvrdost) a některých těžkých kovů (např. olova a mědi)
  • filtrace aktivním uhlíkem - snižuje obsah látek, které způsobují zápach a pachuť (např. chlor), případných pesticidů a organických nečistot
  • intenzivní konečná filtrace - speciální jemný síťový filtr zadržuje zbytkové částice

Životnost patrony Maxtra+ závisí na místní kvalitě vody (např. na tvrdosti). Patrona přefiltruje 100 - 150 litrů vody (toto množství vody měsíčně spotřebuje průměrná rodina), pro optimální výkon filtračních konvic se však doporučuje výměna filtrační patrony jednou za měsíc.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Brita filtry

na můj vkus je voda po přefiltrovaní až moc kysela.

• , zakoupeno v Penepex

• není

Provedením i funkcí jsem zklamán. Doporučuji dále nenabízet k prodeji.

nevím proč mě byl tento odkaz zaslán, nikdy jsem si fialový produkt neobjednala

• , zakoupeno v Potten & Pannen - Staněk

Sikovny pomocnik do kuchyne.

• , zakoupeno v Brita filtry

• voda po filtraci super

• Snadná obsluha
    • Cena (při nákupu neslevněné konvice)

S filtrační konvici jsem měl zkušenost již před nákupem této konvice. Potřeboval jsem však konvici, ke které nemusím shánět filtrační patrony na internetu.
    Konvici jsem sehnal za 150 Kč. Normálně je ale v obchodě za 499 kč, což mi přijde dost předražené. Vždyť obyčejná plastová konvice na nápoje se dá sehnat za cca 60 Kč. Filtrační patrona stojí cca 120 kč.
    Konvice je vyrobena z plastu, který je pružný, takže je šance, že při pádu na zem nepraskne.
    U konvice chybí ručka. Při používání to tolik nevadí, protože na boku konvice je prolis, který napomáhá s jistějším úchopem.
    Při vylévání je nutno naklonit celý rezervoár na nefiltrovanou vodu a uvolnit tak odtok vody.
    Pro napuštení vody je nutné sundat víčko.
    Víčko je opatřeno jednoduchým digitálním indikátorem, který postupně zhasíná 4 černé obdélníky, vždy 1 za týden.

• krásná barva
    • úsporná velikost, pro 1 člověka akorát, takhle malá snad jiná ani není
    • nemá madlo - skladnější v lednici
    • možnost i dalších barev
    • opravdu má voda jinou chuť - filtruje správně
    • 2. verze počítadla pro filtr - počítá pouze uběhnutý čas oproti 3. verzi (která je ale jen u pár typů Brita konvic - nejdražších typů), která zohledňuje jak uběhlý čas, tak i množství přefiltrované vody a i tvrdost vody
    • někomu by mohla vadit absence madla
    • přefiltruje na 1 nalití pouze cca 0,5 l vody, pak se musí znovu dolít (a vždy se musí otevřít víčko)

Konvice se mi moc líbí, dávali jsme jí jako dárek a zároveň zkoušeli používání. Pozitiva převažují negativa... spíše porovnávám oproti našemu typu Brita Elemaris, který je asi nejpropracovanější, jenže ten je pouze ve střední a velké velikosti.

• , zakoupeno v Brita filtry

Při menší denní spotřebě je vyhovující. Není zbytečně veliká. A je úzká, nezabere moc místa.

• -skladnost
    • -funkce
    • -design
    • - při větší spotřebě vody je mírně nepraktická, má malý objem vody, proto se při větší spotřebě vody na vaření například musí několikrát naplnit, než se přefiltruje dostatečné množství vody, což ale pro běžné využití nevadí ničemu, pokud opravdu nejste nervák a nepotřebujete mít vše hned.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• báječná konvice, funguje jak má, ušetří peníze za balenou vodu

Máme extrémně tvrdou vodu, konvice funguje na 100%, ušetřím za balenou vodu a varná konvička se nemusí neustále čistit od sanitru. Cena odpovídá produktu.Doporučuji.